Rezerwacja 660-333-314 Lokalizacja

Tak działa nasz gabinet

Pacjentów, którzy chcą się zgłosić do mojego gabinetu fizjoterapii, proszę o zapoznanie się z kilkoma informacjami organizacyjnymi. Jako fizjoterapeuta musiałem w pewnym momencie zastanowić się jakie zasady funkcjonowania gabinetu fizjoterapii wprowadzić, aby były one korzystne dla pacjentów, a jednocześnie odpowiednie dla mnie. Na bazie posiadanej wiedzy i zdobytego doświadczenia gwarantuję Państwu profesjonalne podejście do każdej prowadzonej przeze mnie rehabilitacji. Jestem przekonany, że trafnie dobrane przeze mnie techniki masażu dadzą chwilę ukojenia Państwa organizmowi.

 

  1. W celu umówienia wizyty proszę skontaktować się ze mną telefonicznie. W przypadku nie odebrania przeze mnie telefonu, na pewno oddzwonię w pierwszej wolnej chwili. Ewentualnie proszę napisać sms-a z prośbą o jak najszybsze skontaktowanie się.
  2. Godziny pracy gabinetu oraz adres podane są w dolnej części każdej zakładki mojej strony internetowej. W sytuacji gdy okaże się, że nie dasz rady przyjść na umówioną wizytę bardzo proszę o poinformowanie mnie o tym jak najwcześniej, będziemy mogli wtedy ustalić nowy i dogodny dla nas termin.
  3. Wizyta terapeutyczna u mnie nie wymaga żadnego skierowania lekarskiego. Jeśli posiadasz jakąkolwiek dokumentację medyczną (zdjęcie rentgenowskie, USG, rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, epikryza) dotyczącą swojego schorzenia to zabierz ją ze sobą na pierwszą wizytę.
  4. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad dotyczący historii Twojego schorzenia, aktualnych objawów, ograniczeń funkcjonalnych, dotychczasowego leczenia. Następnie przeprowadzę badanie fizjoterapeutyczne (oglądanie, palpacja, specjalistyczne testy diagnostyczne). Powyższe czynności pozwolą mi na postawienie diagnozy fizjoterapeutycznej, wstępne zaplanowanie i rozpoczęcie właściwego leczenia. Zaplanowana na pierwszej wizycie terapia będzie na bieżąco modyfikowana i dostosowywana do Twojego aktualnego stanu zdrowia.